Všechny objednávky doručíme k Vám domů zdarma! Vrácení bez starostí Autorizovaný prodejce
0 0

Jak si správně vybrat?

Máte po ruce své staré brýle? Pomůžeme Vám najít správnou velikost.

Pokud máte po ruce své staré brýle zadejte jejich velikost jako to vidíte na následujícím obrázku. Jako např. 52 16 140. Za první hodnotou (v našem případě 52) se nachází znak □, tento si nevšímejte. Tyto tři hodnoty zadejte do okének níže a klikněte jaké brýle chcete vybrat. Najdeme pro vás tu správnou velikost a vy může vybírat už jen design.


  


obrazok filter

Velikost brýlí - trik s kreditní kartou

Trikem jak správně určit velikost brýlí, které si chcete zakoupit na našich stránkách E-OPTIC je určení velikosti brýlové obruby. Tuto velikost máte u každého produktu zobrazenou v popisné tabulce vlevo od produktu. Velikosti mohou být S, M, L, XL. Nejčastější velikost, která se vyskytuje u většiny zákazníků je M.

Jak ale zjistit jaká je ta vaše správná velikost? Jednoduše, stačí si oproti zrcadlu přiložit kreditní kartu jak je to uvedeno na obrázku. Pokud kreditní karta končí svou hranou s očním koutem (vzdálenějším od nosu) máte velikost M. Pokud karta přesahuje váš koutek máte velikost S a v případě že karta není dost široká aby dosáhla na oční koutek máte velikost L.

obrazok filtr


Tvar brýlí - virtuální zrcadlo

Druhou možností vybrat správný tvar rámu je využít naše virtuální zrcadlo. Jednoduše na svém počítači nebo mobilním zařízení klikneme na tlačítko VYZKOUŠEJTE. Následně máme dvě možnosti. V prvním případě můžeme fotografii nahrát do virtuálního zrcadla, pomocí ikony MOJA FOTOGRAFIA v levém dolním rohu, nebo spustit LIVE mód v pravém horním rohu virtuálního zrcadla a využít tak webkameru zařízení.MOŽNOST VRÁCENÍ DO 14 DNÍ


BRÝLE Z NAŠICH PARTNERSKÝCH OČNÍCH OPTIK


KVALITNÍ ČESKÉ BRÝLOVÉ ČOČKY (SKLA)


BEZPEČNÁ PLATBA
    FACEBOOK               INSTAGRAM               +420 605 943 732               info@eoptic.cz     
KONTAKT

      Copyright © 2023 www.eoptic.cz